Architects in Ctrl met Goedefroo+Goedefroo
Architectenbureau Goedefroo+Goedefroo merkt dat de bouwwereld niet stilstaat en steeds meer de stap naar BIM zet. Archicad geeft hen de mogelijkheid om hierin mee te gaan. In een online sessie van Architects in Ctrl vertellen ze aan de hand van project Kaai City, een stadsuitbreiding in Kortrijk, over hoe zij zich BIM eigen hebben gemaakt.
Hierbij komen onder andere de volgende onderwerpen aan bod:
- Vrijheid in modelleren
- Behoud van controle
- Automatische meetstaten
- IFC-uitwisseling
- Eigen template
Meld je nu gratis en vrijblijvend aan!
Type:
Bedrijf
Contactpersoon:
Ronald de Graan
Adres:
Stuiverstraat 100, 5611 TC Eindhoven, Nederland
Telefoon:
040 213 19 50
Over KUBUS:
KUBUS is met BIMcollab wereldwijd marktleider op het gebied van cloud based BIM issuemanagement, geïntegreerd met modelvalidatie. Daarnaast is KUBUS exclusief distributeur van Archicad in de Benelux, ontwikkelaar van Nederlands meest gebruikte bestekverwerker KUBUS Spexx en serviceprovider van Solibri.
KUBUS levert sinds 1992 BIM-software voor de ontwerpende en uitvoerende bouw: van ontwerpsoftware tot tools voor modelchecking en issuemanagement voor het verbeteren van modelkwaliteit. Ook adviseert en ondersteunt KUBUS bedrijven bij de transitie naar het werken met BIM, waarbij de praktijkgerichte aanpak ervaren wordt als onderscheidend.
Lees meer
Reacties
Om reacties te kunnen plaatsen en bekijken moet je ingelogd zijn. Klik hier om in te loggen.